December 2012

Vánoce za námi a za dva dny Silvestr

29. december 2012 at 20:19 | happyová^^ |  Diary.
čauky.
chci se omluvit za neaktivitu,ale fakt nestíhám,ale už tu budu každý den,čestnýýý:D před vánocemi jsem nebyla týden ve škole,takže jakmile nastane škola dopisovat sešity. No v pondělí když jsm vstala tak jsem is trochu sklidila a mom mi nabarvila hlavu a pak jsme jeli za prababičkou do zlivykde byl ještě lukáš strejda mladší moje než já:D ještě tam byla teta s prahy,jo nuda,jen s nás tam asi třicetkrát za hodinu ptala jestli nechceme jíst:D no pak jsme jeli za babičkou kde tam byla se svým přítelem a pak jsme se všichny navečeřili i s mámou pak po večeři přijela ještě s teta se strejdou a bratranec se sestřenicí. No pak jsme asi kolem desáté večer domu,tam jsem dala dárek tátovi,endymu,voldemortovi a mámině. No v úterý jsme dopoledne jeli za tetou a za lukášem na štědrovečerný oběd,protože včera končila v jedenáct,tak si to takhle nahradila pak jsme jeli do netolic za pradědou ještě s babičkou a spol. a pak jak jsme přijeli jel k nám lukáš ještě s míšou (čivava) no ve středu jsme jela s tátou do prahy za dědou a tetou,jo dobrý,ale nuda,ale bavili mě historky kde cestovali,hlavně o paříži,protože tam mám jéct s maminou místo školy v květnu nebo v na konci březnu. No musím si uklidit pořádně po měsíci a za chvíli s mom do tesca a do kafulendu,tak jo tak čus a miláčky važ přijedem oběhnu a omluvim se jim:3

poslední magický den-__-

12. december 2012 at 15:09 | happyová^^ |  Diary.
nejprve se chci omluvit za svojí neaktivitu,ale měli jsme dlouhodobý výpadek internetu a chodila jsem se přihlašovat jen u kámošek na fb-.-" no jinak jak se mám?no normálně,ale zase nezvládám školu,tak mi to trochu pomohlo,když nám nešel internet tak jsem se někdy učila. Dneska magický den a nálada na hovnoo,ne spíš mám raplaa a rozbila bych pár holkám z naší třídy hubu,hlavněě d. jak si o sobě pořád myslí a ně něco si hrajee a omotává se všem kolem prstu a pak ještě e. protože mě vadí jak na mě pořád čumí a pak ještě pár,ale těm nejvíc. No vánoce se nám už blíží,no a já s dárkama jsem na tom bídně,mám jenom pro voldemorta,teď jsem si vzpomněla že mu musím dát nažrat zasee(rybičkaaa),psovi pelíšek a máme a tátovi každému jedno tričko a ještě jim musím něco koupit a babičce a tříděě,takže pecka:3 no známkyy uppppsss.... o tom radši už nemluvímm:D joo první ukol splněěn,nasrat němčinářee:Djo dneska jsme měli psát opravku a ona na to zapomněla to není u ní nic novýho a přínesla jsi sešity že si zapíšem známky a já tam zařvala na celou třídu "My jsme si známky minulou hodinu zapsali známky a dneska máme psát opravnej test" a teď všichny otočený na mě a nasraný:DDD jo to se mi zase povedla,náhodou co je u mě co oceněvat a navíc jsi musím to opravit,protože mi vychází čtyřka-.-" a potřebuju max. trojkuu. snad to zvládnu na dvojkuu jsem to včera scháněla a sehnala jsem až půl jedenáctýý večer:Djoo nebudu psát tu slohovky tak zduřř smradii.

náročný týden za námaaa))

2. december 2012 at 12:49 | happyová^^ |  Diary.
helouuuu..
tak zase další nároční týden za námaaa:)
a já zase vůbec nestíhám. Škola v pohodě,až na ty dvě čtyřky a poznámkuu:D jooo konečně jsem sehnala video s bitkouuu(viz. minulý článeek:D) Jak nesnáším učitelku na němčinu,která si na mě zasedla a jsem u ní věčný čtyřkař a na ostatních předmětech kromě matiky a češtiny jsem ještě nejlepší s klukamaa:D Jsem se na ní nasrala,když jsme odevzdávaly projekt a mě řekla "Divím se,že jsi to přinesla,myslela jsem si,že se na to vysereš" neříkej mi,že by tě to nenasralooo. Ne mě víc sere,že ze mě dělá tu absolutněě blbouu která má hlavě jenom nasráno. Jsem líná to přečíst,tak moje chyby v provipisu omluvtee:D Jsem se nějak zabouchla do stmívání,nikdy se mi nelíbílo a od včerejška ho zbožnuujuu:'))Zachvilku do města za mámou a půjdem koupit nějáký to oblečení:D a chci tam ještě koupit dárek Voldemortovi (rybičce) jo teď jsem si vzpomněla,že já musám dát nažrat:D jo tak se jdu připravovat a večer vás oběhnuu čahojjj:D jo předevčírem jsem stihla naTwitteru Jáchymaa,hrozně vás to zajmááá:Dbyeeeee.